Kapela

 Laco Krivda - gitara vokály,

 Laci ja 2    

                                                                   Narodený 15. decembra 1998. Absolvent Konzervatória Jozefa Adamoviča. Hra na gitare ho sprevádza od útleho detstva v  plnení snov pokračuje dodnes.

line-sep

pimpi

Peter "Pimpi" Štefanka - klávesy, vokály

Narodený 1.7.1970. Žije v Košiciach so svojou manželkou, dcérou a synom. Pôsobí na konzervatóriu v Košiciach ako pedagóg. Hral a hrá v mnohých formáciách a jednou z nich je aj kapela Petra Stašáka.

line-sep

slavoSlavo Šimko - basová gitara, vokály.

Narodený 1.7.1975 v Košiciach. Žije v Košiciach, hudbe sa venuje od svojich detských čias kde hrával v školskej dychovej kapele na trúbku. V  prvom ročníku strednej školy založil so spolužiakmi rockovú kapelu Rift. Neskôr pôsobil v známom prešovskom funk-rockovom zoskupení Fade Out. Spolu s bratom hral v košickej kapele Zajida, tiež hrával aj s Mirom Džunkom, neskôr  s Andym Ďuricom a Petrom Bičom v kapele Stereo. line-sep

heno

Henrich „Heňo“ Bič - bicie nástroje.

Narodený 11.05.1972 vo Vranove nad Topľou. Študoval na Fakulte športu prešovskej univerzity. V kapele sa stará najmä o technické záležitosti. Tiež si najčastejšie sadá za volant, keď sú chalani na cestách. Je všestranným bubeníkom, ktorý hrá v kapele Petra Stašáka aj AC/DC. revival.